Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)
Loading
http://www.pwste.edu.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/PDF___IH.rotator_gocreativegk-is-111.jpglink
http://www.pwste.edu.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/PDF___IH.rotator_INFORMATOR_2017gk-is-111.jpglink
http://www.pwste.edu.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/PDF___IH.slajder PERSPEKTYWYgk-is-111.pnglink
http://www.pwste.edu.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/PDF___IH.rotator_cos_2gk-is-111.jpglink
http://www.pwste.edu.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/PDF___IH.8mln_slajder_2gk-is-111.pnglink
http://www.pwste.edu.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/PDF___IH.rotator_coachinggk-is-111.pnglink
«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

Wspólne zajęcia studentów: polskich i zagranicznych z programu Erasmus+

14 marca w Instytucie Stosunków Międzynarodowych PWSTE w Jarosławiu odbyły się wspólne zajęcia studentów III roku kierunku turystyka i rekreacja oraz studentów z Hiszpanii, Turcji i Rumunii, przebywających w naszej Uczelni w ramach programu ERASMUS+. Tematem zajęć przeprowadzonych przez dr Sylwię Dyrdę-Maciałek było wykorzystanie narzędzi promocji w budowaniu strategii marki w turystyce i sporcie.

Spotkanie prowadzone było głównie w języku angielskim. Wszyscy studenci pracowali w grupach nad własnymi koncepcjami tworzenia strategii marketingowych zmierzających do budowania rozpoznawalności marki i wykorzystania wizerunku znanych osób w kampaniach reklamowych oraz nad wskazaniem możliwości naśladowania dobrych praktyk w obszarze promocji sportu i przeniesienia ich do branży turystycznej.

Były to pierwsze z tego typu zajęć, przeprowadzone w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017. Na kolejnych studenci zaprezentują wyniki swojej pracy, przedstawią wnioski oraz zarys autorskich koncepcji wykorzystania pozytywnego naśladownictwa w zakresie działań promocyjnych na przykładzie studiów przypadków i wybranych kampanii promocyjnych prowadzonych na terenie Polski, Turcji, Rumunii, Hiszpanii i Ukrainy.

Jednym z celów wydarzenia było zachęcanie studentów jarosławskiej Uczelni do korzystania z możliwości realizacji części studiów w zagranicznych uczelniach w ramach programu ERASMUS+ (wyjazdy na semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018).

Erasmus + to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy, podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!
Oferta skierowana jest do studentów, którzy ukończyli I rok studiów I stopnia oraz osiągnęli dobre wyniki w nauce i znają języki obce.

Dzięki programowi mają oni szansę na realizację części studiów w jednej z zagranicznych uczelni partnerskich, z którymi PWSTE podpisała umowy o współpracy z Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Rumunii, Francji, Litwy, Łotwy, Chorwacji, Włoch i Wielkiej Brytanii.

Erasmus+ oferuje studentom PWSTE dwa rodzaje wyjazdów:

  • na studia do zagranicznej uczelni (miesięczne stypendium 350-500 euro)
  • na praktykę do zagranicznej instytucji (miesięczne stypendium 450-600 euro)

Zaliczenie semestru w uczelni zagranicznej będzie jednoznaczne z zaliczeniem semestru w uczelni macierzystej.

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020, który ZMIENIA ŻYCIE i OTWIERA UMYSŁY! PWSTE wysyła studentów do zagranicznych instytucji i uczelni, z którymi podpisano umowy o partnerskiej wymianie. Lista porozumień jest stale poszerzana.

Szczegółowych informacji udziela mgr Magdalena Bojarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej, Koordynator programu Erasmus+ (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 660 508 412)

NIE ZWLEKAJ! NIE CZEKAJ! DAJ SUSA I SKOCZ NA ERASMUS PLUSA!

Więcej szczegółów dotyczących programu Erasmus+ można znaleźć na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: http://international.pwste.edu.pl/pl/erasmusplus/strefa-studenta

Certyfikaty

Certyfikaty - zestow logo Logo Certyfikaty TELC Logo Certyfikaty LCCI Logo Certyfikaty ECDL Logo Certyfikaty Cisco Logo Certyfikaty CAD
 
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław