Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 14 stycznia

14 stycznia studenci Uniwersytetu Dziecięcego funkcjonującego w PWSTE w Jarosławiu spotkali się na ostatnich w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 zajęciach zorganizowanych przez Instytut Ekonomii i Zarządzania. Poza wpisem do indeksu słuchacze otrzymali z rąk prowadzących spotkanie oraz koordynującej inicjatywę Prorektor ds. Dydaktycznych, doc. dr Doroty Dejniak - dyplom uczestnictwa w zajęciach.

Czytaj więcej: Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 14 stycznia

Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 10 grudnia

„Jak inżynier projektuje systemy automatyki i komu to potrzebne…” to temat kolejnych zajęć dla studentów Uniwersytetu Dziecięcego funkcjonującego w PWSTE w Jarosławiu, które zorganizowano w ramach Instytutu Inżynierii Technicznej.

Czytaj więcej: Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 10 grudnia

„Jak zdrowo żyć” - 12 listopada

„Jak zdrowo żyć” pod tym hasłem przeprowadzono drugie w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 zajęcia dla studentów Uniwersytetu Dziecięcego, których organizacji podjęły się tym razem doc. dr Anna Lewandowska i dr Janina Zajchowska z Instytutu Ochrony Zdrowia.

Czytaj więcej: „Jak zdrowo żyć” - 12 listopada

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław