Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 11 marca

”Dzieje budowli, materiałów i ich technologii” to tytuł wykładu, który zainaugurował zajęcia semestru letniego roku akademickiego 2016/2017 na Uniwersytecie Dziecięcym w naszej Uczelni. W dniu 11 marca br. mali słuchacze wysłuchali prelekcji prof. nadzw. dr hab. inż. Janusza Mierzwy.

Czytaj więcej: Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 11 marca

Nabór na semestr letni do Uniwersytetu Dziecięcego

Rozpoczęła się rekrutacja do Uniwersytetu Dziecięcego na semestr letni. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 10-13 lat. Zapisy trwają do 28 lutego. Więcej informacji dostępnych pod numerem telefonu: 16 624 46 51.

Czytaj więcej: Nabór na semestr letni do Uniwersytetu Dziecięcego

Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 14 stycznia

14 stycznia studenci Uniwersytetu Dziecięcego funkcjonującego w PWSTE w Jarosławiu spotkali się na ostatnich w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 zajęciach zorganizowanych przez Instytut Ekonomii i Zarządzania. Poza wpisem do indeksu słuchacze otrzymali z rąk prowadzących spotkanie oraz koordynującej inicjatywę Prorektor ds. Dydaktycznych, doc. dr Doroty Dejniak - dyplom uczestnictwa w zajęciach.

Czytaj więcej: Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego - 14 stycznia

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław