Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Konferencje naukowe - resume

Cyberprzestępczość jako nowe oblicze przestępczości - konferencja

19 maja w Bibliotece PWSTE w Jarosławiu zorganizowano konferencję. W obrębie tematu sympozjum debatowano w ramach dwóch paneli: Rozmiar i formy cyberprzestępczości oraz Metody i narzędzia wspomagające wykrywanie przestępstwa oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia.

Czytaj więcej: Cyberprzestępczość jako nowe oblicze przestępczości - konferencja

ŻYCIE Z ŻYCIA – ŚWIADOMA ZGODA NA ODDAWANIE KOMÓREK, TKANEK I NARZĄDÓW DO PRZESZCZEPU

20160121 II sympozjum

13 potencjalnych zarejestrowanych dawców komórek macierzystych i aż 48 osób, które oddały krew – to bilans jednodniowej akcji towarzyszącej zorganizowanemu w dniu 21 stycznia 2016 r. II sympozjum naukowemu zatytułowanemu „Życie z życia – świadome oddawanie komórek, tkanek i narządów do przeszczepu. Medyczne i etyczne aspekty".

Czytaj więcej: ŻYCIE Z ŻYCIA – ŚWIADOMA ZGODA NA ODDAWANIE KOMÓREK, TKANEK I NARZĄDÓW DO PRZESZCZEPU

Konferencja metodyczna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

20151216

„Rytmika i audycje muzyczne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej", pod tym hasłem odbyła się konferencja metodyczna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej zorganizowana przez Instytut Humanistyczny PWSTE i Miejskie Przedszkole nr 9 im. Jana Brzechwy w Jarosławiu.

Czytaj więcej: Konferencja metodyczna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

"Edukacja, sztuka, etyka w kontekście filozofii Platona" - I sympozjum naukowe studentów pedagogiki

20160114 IH

Pod hasłem „Edukacja, sztuka, etyka w kontekście filozofii Platona" debatowano w dniu 14 stycznia 2016 r. podczas zorganizowanego w Bibliotece naszej Uczelni I sympozjum naukowego studentów pedagogiki, kierunku prowadzonego przez Instytut Humanistyczny PWSTE w Jarosławiu na poziomie studiów licencjackich i magisterskich.

Czytaj więcej: "Edukacja, sztuka, etyka w kontekście filozofii Platona" - I sympozjum naukowe studentów pedagogiki

BEZPIECZEŃSTWO POLSKI W WARUNKACH GLOBALIZACJI

20151218 sympozjum

„Bezpieczeństwo Polski w warunkach globalizacji" - pod tym hasłem dnia 18 grudnia 2015 r. w Bibliotece PWSTE w Jarosławiu z inicjatywy prof. nadzw. dr. hab. inż. Zbigniewa Ciekanowskiego, opiekuna SKN Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Koła Naukowego Studentów Wojskowej Akademii Technicznej „STRATEGIA" zorganizowano konferencję naukową z udziałem młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: BEZPIECZEŃSTWO POLSKI W WARUNKACH GLOBALIZACJI

Podkategorie

Certyfikaty

Certyfikaty - zestow logo Logo Certyfikaty TELC Logo Certyfikaty LCCI Logo Certyfikaty ECDL Logo Certyfikaty Cisco Logo Certyfikaty CAD
 
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław