Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Ogłoszenia dla pracowników

Początek naboru wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego - Wielkanoc 2017

Szanowni Państwo, Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych uprzejmie informuje, iż w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przyjmowane są wnioski o przyznanie świadczenia socjalnego z ZFŚS w okresie wzmożonego wydatkowania w miesiącu kwietniu 2017 r.

Czytaj więcej: Początek naboru wniosków o przyznanie świadczenia socjalnego - Wielkanoc 2017

Informacja roczna PIT-11 za 2016 r. oraz roczne RMUA za 2016 r.

Kwestura informuje, że do dnia 17.02.2017 r. (tj. piątek) w pokoju 9 BUD. J2 (KASA-PWSTE) wydawana będzie pracownikom Uczelni informacja roczna PIT-11 za 2016 r. oraz roczne RMUA za 2016 r. Jeśli pracownik nie wybierze PIT-11 w w/w terminie, informacja zostanie wysłana na adres zamieszkania pracownika.

Zaproszenie na wydarzenia kulturalne

Szanowni Państwo, Pracownicy PWSTE, Komisja ZFŚS serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w następujących spektaklach: NARODOWY TEATR OPERY I BALETU Z ODESSY " Koncert na Dzień Kobiet" oraz Jezioro łabędzie balet Teatr Narodowy Baletu z Odessy.

Czytaj więcej: Zaproszenie na wydarzenia kulturalne

Rozliczenie roczne za 2016 rok

Pracownicy zainteresowani rozliczeniem rocznym za 2016 rok przez pracodawcę, proszeni są o złożenie w Kwesturze do dnia 10 stycznia 2017 r. wypełnionego formularza PIT-12 (w załączeniu). Na podstawie PIT-12 płatnik złoży za podatnika deklarację roczną na druku PIT-40.

Czytaj więcej: Rozliczenie roczne za 2016 rok

Bal karnawałowy dla pracowników

Szanowni Państwo zamieszczamy szczegóły dotyczące możliwości udziału w balu karnawałowym - dostępne tutaj.

Certyfikaty

Certyfikaty - zestow logo Logo Certyfikaty TELC Logo Certyfikaty LCCI Logo Certyfikaty ECDL Logo Certyfikaty Cisco Logo Certyfikaty CAD
 
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław