Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Samorząd studencki

Nowa Przewodnicząca i Sekretarz Uczelnianego Samorządu Studenckiego PWSTE w Jarosławiu

20151022 USS u Prorektora

W dniu 15 października 2015 r. przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do Prezydium Uczelnianego Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu na stanowiska: Przewodniczącego, Sekretarza oraz Skarbnika. Głosami studentów Przewodniczącą została Aneta Jendryka, natomiast funkcję Sekretarza objęła Paulina Stankiewicz.

Kandydat zgłoszony na Skarbnika nie zgłosił się w dniu wyborów, dlatego też na tym stanowisku pozostaje wolny wakat do czasu wyznaczenia terminu wyborów, o którym poinformujemy.

W dniu dzisiejszym, tj. 22 października 2015 r. nowo wybrany Zarząd złożył wizytę Prorektorowi ds. Studenckich, dr. inż. Ryszardowi Pukale, odbierając serdeczne gratulacje połączone z życzeniami pomyślności w sprawowaniu powierzonych funkcji.

Obecny skład Prezydium Uczelnianego Samorządu Studenckiego PWSTE w Jarosławiu :

Przewodnicząca Jendryka Aneta
Wiceprzewodniczący ds. Dydaktycznych i Praw Studenta Jacyna Damian
Wiceprzewodniczący ds. Kultury
i Organizacji
Stankiewicz Krystian
Sekretarz Stankiewicz Paulina
Skarbnik wolny wakat!

Nowo wybranym Przewodniczącej i Sekretarz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów oraz satysfakcji z pracy na rzecz Społeczności Akademickiej PWSTE w Jarosławiu!

Aneta Jendryka

Jendryka Aneta - Przewodnicząca