Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Nadchodzące wydarzenia

Zapowiedź: Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. „Interdyscyplinarne aspekty urody, zdrowia i choroby

W imieniu Instytutu Ochrony Zdrowia zapraszamy Państwa do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Interdyscyplinarne aspekty urody, zdrowia i choroby”, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 roku w siedzibie Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu, przy ulicy Czarnieckiego 16. Konferencja połączona będzie z obchodami 15 – lecia kształcenia pielęgniarek w naszej Uczelni.

Czytaj więcej: Zapowiedź: Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. „Interdyscyplinarne aspekty urody,...

Zaproszenie: Warsztat "Warto uczyć się nauk technicznych"

W środę 15. czerwca w PWSTE odbędzie się warsztat skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych "Warto uczyć się nauk technicznych". Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Zaproszenie: Warsztat "Warto uczyć się nauk technicznych"

Zapowiedź: Międzynarodowa Konferencja Naukowa

"Słowo, obraz, symbol, gest - Filologiczne i Pedagogiczne Aspekty Komunikowania". Konferencja naukowa pod takim tytułem odbędzie się 10. października 2016 w murach PWSTE w Jarosławiu. Szczegóły na temat wydarzenia wewnątrz informacji.

Czytaj więcej: Zapowiedź: Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Certyfikaty

Certyfikaty - zestow logo Logo Certyfikaty TELC Logo Certyfikaty LCCI Logo Certyfikaty ECDL Logo Certyfikaty Cisco Logo Certyfikaty CAD
 
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław