gemra_s

Docent
Instytut Ekonomii i Zarządzania
Zakład Ekonomiki i Zarządzania

Zakres tematyczny prowadzonych zajęć: Logistyka, Strategie w biznesie, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Przedsiębiorczość, Zarządzanie małym i Śśednim przedsiębiorstwem, Nauka organizacji, Logistyczne systemy zapewnienia jakości.

Główne zagadnienia podejmowane w działalności badawczej: zarządzanie przedsiębiorstwem transportowym, badanie efektywności przewozów pasażerskich, ustalanie optymalnego wykorzystania środków transportowych, finanse przedsiębiorstwa transportowego ze szczególnym uwzględnieniem kosztów paliw w działalności, restrukturyzacja podmiotowa, przedmiotowa i technologiczna.

Rozpoczęta praca w zakresie rozprawy habilitacyjnej pod kierunkiem opiekuna naukowego Prof. zw. dr hab. Ryszarda Borowieckiego, Kierownika Katedry Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.