Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Instytut Ekonomii i Zarządzania

Ogłoszenie COS

W sobotę 12 listopada Centrum Obsługi Studentów będzie nieczynne.

Ogłoszenie dla studentów - Instytut Ekonomii i Zarządzania

Uwaga studenci I roku – studia stacjonarne!

● I i II Stopień Zarządzania,

● Bezpieczeństwo Wewnętrzne

● Finanse i Rachunkowość

Obowiązkowe spotkania organizacyjne oraz szkolenie BHP i PPOŻ dla studentów I roku odbędą się w dniu we wtorek 4 października według załączonego planu:

• godz. 9:00 spotkanie Dyrekcją Instytutu Ekonomii i Zarządzania
  • godz. 10:00 spotkanie z opiekunami grup wykładowych i pracownikiem Centrum Obsługi Studenta
  • godz. 11.30 szkolenie BHP i PPOŻ

Spotkania oraz szkolenie odbędzie się w Auli Czerwonej Biblioteki PWSTE w Jarosławiu przy ul. Czarnieckiego 16.

Informacja dla studentów II roku studiów na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Zaliczenie praktyki zawodowej przez dr. hab. Zbigniewa Ciekanowskiego odbędzie się w dniu 21.09.2016 r. w godz. 11:00-13:30 (pok. nr 2 - budynek Instytutu Ekonomii i Zarządzania).