fbpx

1. WYBIERZ WYMARZONY KIERUNEK

Rekrutacja do Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbywa się zaledwie w kilku krokach. Studia humanistyczne, inżynierskie, a może dotyczące nauk społecznych? Dobierz pod własne predyspozycje! Jeśli wiesz już, co chciałbyś robić w przyszłości i zdecydowałeś się na kierunek kształcenia - najtrudniejsze już za Tobą. Jeśli jeszcze nie wiesz, co chciałbyś studiować, sprawdź naszą ofertę: STUDIA LICENCJACKIE, STUDIA INŻYNIERSKIE, STUDIA MAGISTERSKIE, STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE.

2. ZDECYDUJ SIĘ NA TRYB: STACJONARNY/NIESTACJONARNY

W kolejnym etapie wybierasz, w jakim trybie chcesz podjąć naukę. Wolisz całkowicie poświęcić się nauce? Korzystaj z pełnego wymiaru godzin podczas studiów stacjonarnych. Zamierzasz równocześnie stawiać pierwsze kroki w pracy? Wybierz tryb niestacjonarny! Sprawdź WYSOKOŚĆ CZESNEGO NA STUDIACH NIESTACJONARNYCH.

3. DOKONAJ REJESTRACJI W SYSTEMIE IRK

Następnie zarejestruj się do systemu elektronicznego Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). PRZEJDŹ DO SYSTEMU.

Tutaj wystarczy poświęcić nieco czasu na wypełnienie niezbędnych formularzy - jednak zajmie Ci to zaledwie kilka minut. Żeby móc spokojnie czekać na wyniki, załącz komplet wymaganych dokumentów.
Tutaj znajdziesz PEŁNĄ LISTĘ DOKUMENTÓW, KTÓRE MUSISZ ZŁOŻYĆ NA I I II STOPIEŃ STUDIÓW. Natomiast tutaj znajdują się DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW CUDZOZIEMCÓW.

Rekrutacja na II stopień kierunku Geodezja i kartografia rozpoczyna się 16 maja 2022 r. i potrwa do 23 września 2022 r..
TERMINY REKRUTACJI DLA KANDYDATÓW.

4. WNIEŚ OPŁATĘ REKRUTACYJNĄ

Aby proces rekrutacyjny mógł być w pełni przeprowadzony, obowiązkiem kandydata jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej za postępowanie związane z przyjęciem na studia. Wynosi ona 85 zł i jest wymagana na każdym kierunku studiów. Poczytaj więcej o OPŁACIE REKRUTACYJNEJ.

5. CZEKAJ NA WYNIKI

Jesteś u celu! Teraz możesz już odetchnąć i tylko trzymać kciuki. Wybór spośród kandydatów zostanie dokonany na podstawie wyników postępowania kwalifikacyjnego, które obejmuje konkurs świadectw dojrzałości.

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie dotyczące kierunków studiów oraz rekrutacji, wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą.

Zarejestruj się w systemie IRK

Studiuj razem z nami!

Wysoki kontrast
Rozmiar czcionki