fbpx

1. WYBIERZ WYMARZONY KIERUNEK

Rekrutacja do Państwowej Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu odbywa się zaledwie w kilku krokach. Studia humanistyczne, inżynierskie, a może dotyczące nauk społecznych? Dobierz pod własne predyspozycje! Jeśli wiesz już, co chciałbyś robić w przyszłości i zdecydowałeś się na kierunek kształcenia - najtrudniejsze już za Tobą. Jeśli jeszcze nie wiesz, co chciałbyś studiować, sprawdź naszą ofertę: STUDIA LICENCJACKIE, STUDIA INŻYNIERSKIE, STUDIA MAGISTERSKIE, STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE.

2. ZDECYDUJ SIĘ NA TRYB: STACJONARNY/NIESTACJONARNY

W kolejnym etapie wybierasz, w jakim trybie chcesz podjąć naukę. Wolisz całkowicie poświęcić się nauce? Korzystaj z pełnego wymiaru godzin podczas studiów stacjonarnych. Zamierzasz równocześnie stawiać pierwsze kroki w pracy? Wybierz tryb niestacjonarny! Sprawdź WYSOKOŚĆ CZESNEGO NA STUDIACH NIESTACJONARNYCH.

3. DOKONAJ REJESTRACJI W SYSTEMIE IRK

Następnie zarejestruj się do systemu elektronicznego Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). PRZEJDŹ DO SYSTEMU.

Tutaj wystarczy poświęcić nieco czasu na wypełnienie niezbędnych formularzy - jednak zajmie Ci to zaledwie kilka minut. Żeby móc spokojnie czekać na wyniki, załącz komplet wymaganych dokumentów.
Tutaj znajdziesz PEŁNĄ LISTĘ DOKUMENTÓW, KTÓRE MUSISZ ZŁOŻYĆ NA I I II STOPIEŃ STUDIÓW. Natomiast tutaj znajdują się DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW CUDZOZIEMCÓW.

TERMINY REKRUTACJI DLA KANDYDATÓW

4. WNIEŚ OPŁATĘ REKRUTACYJNĄ

Aby proces rekrutacyjny mógł być w pełni przeprowadzony, obowiązkiem kandydata jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej za postępowanie związane z przyjęciem na studia. Wynosi ona 85 zł i jest wymagana na każdym kierunku studiów. Poczytaj więcej o OPŁACIE REKRUTACYJNEJ.

5. CZEKAJ NA WYNIKI

Jesteś u celu! Teraz możesz już odetchnąć i tylko trzymać kciuki. Wybór spośród kandydatów zostanie dokonany na podstawie wyników postępowania kwalifikacyjnego, które obejmuje konkurs świadectw dojrzałości.

6. ZŁÓŻ DOKUMENTY

Złóż komplet dokumentów w Punkcie Rekrutacyjnym w Dziale Obsługi Studentów. Parking dla osób składających dokumenty znajduje się przy Hali sportowej,
kliknij tutaj, aby wyświetlić mapę Google.

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie dotyczące kierunków studiów oraz rekrutacji, wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą.

Zarejestruj się na studia

Studiuj razem z nami!

Wysoki kontrast
Rozmiar czcionki