Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Instytut Stosunków Międzynarodowych

Informacje na temat sesji zimowej - aktualizacja 02 02 2017

Drodzy Studenci, zamieszczamy wykaz informacji związanych z sesją zimową:

Ogłoszenie dla studentów - Instytut Stosunków Międzynarodowych

Informacja dla studentów I roku studiów stacjonarnych kierunków: Administracja i Europeistyka.

Spotkanie organizacyjne z Władzami Instytutu Stosunków Międzynarodowych oraz Opiekunami roku odbędzie się we wtorek 4 października o godz. 17:00 w budynku B ( I piętro) przy ul Pruchnickiej 2 w sali W1.

Po spotkaniu organizacyjnym odbędzie się szkolenie BHP i P-POŻ. Szkolenie jest obowiązkowe, a jego odbycie jest wpisywane do indeksu w późniejszym terminie, co warunkuje zaliczenie I roku.

Nowa lokalizacja Dziekanatu!

Studenci przyjmowani będą w budynku J2, w Centrum Obsługi Studentów:

• we wrześniu od wtorku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 oraz w soboty zjazdowe od 8:00 – 12:00.
  • WYJĄTKOWO w dniu 19.09.2016 r.(poniedziałek) COS czynne w godzinach od 9:00 - 15:00

Kontakt telefoniczny 16 624-46-46