fbpx

#1
UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Wśród wykładowców PWSTE znajdują się doświadczeni specjaliści o najwyższych kwalifikacjach. Będziesz mógł uczyć się pod okiem kadry reprezentującej m.in.: AGH w Krakowie, Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Uniwersytet Rzeszowski.

#2
MULTIMEDIALNA biblioteka

Będziesz miał dostęp do zasobów elektronicznych uczelni z dowolnego miejsca na świecie. Na internetowej platformie zamieszczono takie materiały jak: książki, czasopisma, nagrania wykładów, a także archiwalia związane z naszym regionem.

#3
zamieszkaj blisko UCZELNI

Mieszkasz daleko od kampusu, a dojazdy na uczelnię są dla Ciebie problematyczne? Jako student będziesz mógł wynająć pokój w pobliskim akademiku. To okazja do integracji z innymi studentami, a co równie istotne nie grozi ci już spóźnianie się na zajęcia.

#4
DOSTĘP DO WIEDZY

Posiadamy usługę e-programy, która pozwala studentom na zdalne korzystanie ze specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego i ekonomicznego używanego w trakcie studiów. Możesz kontynuować prace nad projektami poza godzinami zajęć, gdyż masz stały dostęp do swoich plików.

#5
MIĘDZYNARODOWY CHARAKTER

W ramach Programu Erasmus+ będziesz mógł wyjechać i wziąć udział w zajęciach na zagranicznych uczelniach lub odbyć praktyki zawodowe w innym kraju. Uczelnia umożliwia także zdobycie międzynarodowych certyfikatów językowych oraz informatycznych.

#6
NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Oferujemy szeroki pakiet stypendiów. W przypadku trudnej sytuacji materialnej możesz złożyć wniosek o stypendium socjalne. Z kolei jeśli wyróżniasz się wynikami w nauce, możesz liczyć na stypendium Rektora dla najlepszych studentów.

#7
NOWOCZESNY SPRZĘT

W zależności od kierunku zajęcia odbywają się w: Laboratorium Wytrzymałości Materiałów, Fizyki Budowli, Technologii Betonu, a także Laboratorium CISCO i ECDL, Laboratorium Chemicznego, Kosmetologii Pielęgnacyjnej, Wizażu i Stylizacji oraz Laboratorium Biznesu.

#8
INFRASTRUKTURA SPORTOWA

Czeka na Ciebie nowoczesny i najbardziej malowniczy kampus na Podkarpaciu. Jako student PWSTE będziesz miał do dyspozycji: halę sportową, siłownię, salę fitness, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki oraz studio ćwiczeń rehabilitacyjno-rekreacyjnych.

#9
ROZWIJAJ SWOJE PASJE

Dla studentów przygotowaliśmy liczne rodzaje aktywności, które przy okazji będą szansą do integracji z innymi. Oprócz szeregu kół naukowych, będziesz mógł rozwijać się także dzięki: Studenckiemu Zespołowi Pieśni i Tańca „Słowianie” oraz Chórowi Akademickiemu „Appassionato”.

#10
ZBIERAJ DOŚWIADCZENIE

Jeśli chcesz już podczas studiów zatroszczyć się o swoją karierę, do dyspozycji masz Akademickie Biuro Karier, Inkubator Przedsiębiorczości oraz Centrum Kultury Akademickiej. Ponadto oferujemy realizację wielu kursów z różnych dziedzin.
Wysoki kontrast
Rozmiar czcionki