fbpx

prof. nadzw. dr hab. Roman Fedan

W działalności naukowej skupia się na gospodarce przestrzennej i regionalnej. Ponadto interesuje się współpracą transgraniczną z wykorzystaniem infrastruktury transportowej. Prywatnie zafascynowany muzyką rozrywkową, sportem i historią współczesną.

dr Barbara Czuba

Ekspert Ministerstwa Edukacji Narodowej, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Terapeuta Poznawczo-Behawioralny Dzieci i Młodzieży. W wolnych chwilach trenuje karate kyokushin.

prof. dr hab. inż. Konrad Eckes

Członek zarządu i przewodniczący Komisji Edukacji Geomatycznej w Polskim Towarzystwie Informacji Przestrzennej. Wieloletni opiekun Koła Naukowego Geodetów. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, nartach i łyżwach oraz uprawia biegi długodystansowe. Ceni muzykę klasyczną i rozrywkową oraz literaturę.

prof. nadzw. dr hab. Marek Matczak

Założyciel polskiej sekcji Międzynarodowego Towarzystwa Mechaniki Doświadczalnej SEM i polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Optyków i Optoelektroników SPIE. Pasjonat szermierki i rajdów samochodowych oraz turystyki. Uwielbia muzykę klasyczną, szachy i brydża.

dr hab. Tadeusz Kwater

Informatyk z ukierunkowaniem na zastosowania sztucznej inteligencji, a także modelowanie matematyczne i badania symulacyjne. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, jazdy rowerowej po okolicznych pagórkach, narciarz, chętnie czyta książki historyczne oraz słucha koncertów muzyki rozrywkowej.

dr inż. Jarosław Noworól

Doktor nauk chemicznych w dziedzinie technologia chemiczna. Pełni funkcję Dyrektora Instytutu Ochrony Zdrowia. Prezes Automobilklubu Rzeszowskiego, Członek Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego, osoba odpowiedzialna za Sport Samochodowy w Polsce.

prof. dr hab. Andrzej Szromnik

Zawodowo zajmuje się marketingiem, zarządzaniem sprzedażą oraz biznesem międzynarodowym. Bliska jest mu przyroda, z którą związany jest od młodzieńczych lat - obserwator zwierzyny i ptactwa, sporadycznie uprawia łowiectwo.

prof. dr hab. inż. Stanisław Popek

Autor 203 publikacji, członek Rady Programowej Krakowskiej Szkoły Biznesu, Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego, Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności. Interesuje się sportem i turystyką, zwiedzanie świata rozpoczyna od wizyt w halach sportowych i na stadionach.

prof. ucz. dr hab. Krzysztof Rejman

Autor lub współautor około 50 publikacji naukowych. Wiceprezes Stowarzyszenia Instytut Polsko-Ukraiński w Jarosławiu oraz Wiceprezes Towarzystwa Ochrony Dziedzictwa Kulturowego w Przemyślu. Pszczelarstwo to jego pasja. Wszystkie wolne chwile spędza na doglądaniu pasieki.

dr hab. Ewa Swoboda

Przewodnicząca Komitetu Naukowego międzynarodowej konferencji Children’s Mathematical Education, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Matematycznego, autorka podręczników do matematyki dla uczniów klas I-III. Interesuje się muzyką klasyczną, podróżami oraz poezją Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta.
Wysoki kontrast
Rozmiar czcionki