Piknik edukacyjno-rekreacyjny „Zdrowo rosnę” 2026
16 czerwca 2026 roku w Radawie odbył się piknik edukacyjno-rekreacyjny „Zdrowo rosnę”, skierowany do najmłodszych uczestników oraz ich rodzin. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia w ramach podkarpackiej sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie (rejon jarosławski) we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.
W organizację wydarzenia aktywnie włączyli się studenci Wydziału Humanistycznego PANS w Jarosławiu, którzy pod kierunkiem dr Magdaleny Leżuchy oraz dr Katarzyny Król przygotowali liczne atrakcje dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w animacjach i zabawach ruchowych, skorzystać z malowania twarzy, wykonać brokatowe tatuaże, bawić się przy bańkach mydlanych oraz podziwiać pokaz modelowania balonów.
Piknik był okazją do integracji, aktywnego spędzania czasu oraz promowania zdrowego stylu życia wśród dzieci i ich rodzin. Radosna atmosfera, zaangażowanie organizatorów oraz uśmiechy uczestników sprawiły, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.
















